Volejte ZDARMA   800 214 214

Soustředíme se na vzdělávání lidí a prevenci vzniku dluhů


Snažíme se nejen vyřešit momentální dluhovou situaci lidí, ale chceme ji vyřešit nadobro, proto se čím dál více zaměřujeme také na prevenci vzniku nových dluhů. Zbavit se dluhů je základní krok, ale důležité také je, co bude následovat dál, proto jsme vytvořili Vzdělávací program.

Uvědomujeme si, že dluhy většinou vznikají špatně nastaveným myšlením lidí, kteří díky tomu následně dělají špatná rozhodnutí, která vedou k zadlužení.

Pokud se nezmění způsob uvažování lidí, kteří se dostali do dluhů, je dost pravděpodobné, že z dlouhodobého hlediska tito lidé budou mít opět finanční problémy. K tomu přispívá náš Vzdělávací program a projekt “Komplexní péče”, kde se lidem věnujeme individuálně.

V našem Vzdělávacím programu se zaměřujeme na důvody, proč je důležité pracovat na svém rozvoji - aby si lidé uvědomili, že vzdělávat se a pracovat na sobě, se vyplatí a je to základním kamenem vedoucím ke změně.

Cílem našeho Vzdělávacího programu je pozitivně ovlivnit budoucí život těch, kteří jsou ochotni na sobě pracovat. Pomáháme lidem zajistit, aby se jejich dluhová situace v budoucnu již neopakovala a umožňujeme jim získávat užitečné informace, nové znalosti, schopnosti a dovednosti, které napomáhají k tomu, aby se jim v životě dařilo lépe.

175 views
Nejnovější články