top of page

Budeme Vás aktivně provázet insolvenčním řízením.

Pravidelné hovory a rady nejen před důležitými kroky, ale i pomoc s administrativou, paragrafy atd.

S trochou nadsázky se dá říci, že většinu problémů necháte na nás.

Můžete od nás očekávat, že po celou dobu budeme Vaše ins. řízení aktivně sledovat a vše důležité s Vámi konzultovat a pomáhat řešit s cílem, abyste celé ins. řízení úspěšně dokončili a zbavili se všech svých dluhů.

Pomůžeme Vám i v dalších oblastech, které mohou zasahovat do insolvenčního řízení.

Poradíme i v dalších životních událostech, které přímo nesouvisí s ins. řízením, ale mohou do něj zasahovat.

Potenciálních problémů, které mohou nastat, je celá řada, např.:

Výživné (alimenty), dědictví, rozvod, svatba, majetkové vypořádání, problémy se zaměstnavatelem, problémy s úřady a jinými subjekty, konzultace při uzavření různých smluv, nově vzniklé dluhy, pokuty, sociální příspěvky, nemocenská, zvýšení příjmu, snížení či výpadek příjmu, změna pracovního poměru atd.

Budete mít svého osobního asistenta.

Aby pro Vás komunikace byla co nejsnadnější, budete mít od Dluhové poradny k dispozici svého osobního asistenta, který s Vámi bude aktivně komunikovat a řešit vše potřebné. Můžete mu volat, psát e-mail, kdykoliv budete potřebovat s něčím poradit či pomoci.

Získáte přístup do naší uzavřené Facebook skupiny.

Ve skupině jsou pouze lidé, kteří jsou v oddlužení.

Komunita, kde si lidé předávají rady, pomáhají si a vzájemně se podporují.

Lidé se zapojují do diskuzí a snaží se pomáhat a radit ostatním členům. Počet členů ve skupině se každým dnem zvyšuje a ve skupině už nás přes 650. Čím více lidí, tím více zkušeností a názorů, které se Vám mohou hodit. Ve skupině může psát a komentovat kdokoliv z členů. My skupinu moderujeme, přidáváme zajímavé informace, ankety, zapojujeme se aktivně do diskuzí a odpovídáme na dotazy. 

Ve skupině jsou pouze lidé, kteří jsou také v oddlužení.

Cílem této skupiny je, aby si lidé, kteří jsou na "stejné lodi" mohli vyměňovat své zkušenosti a názory a aby se tak mohli navzájem podporovat.  

Facebook skupina je uzavřená a anonymní.

Pouze členové skupiny mohou vidět, co se ve skupině píše, nikdo jiný nemůže nic zobrazit. Nemusíte mít obavy, nikomu z Vašich přátel na Facebooku se nezobrazí, když do této skupiny vstoupíte. Nikdo z vašich přátel nevidí a nemůže zobrazit, pokud něco do skupiny napíšete. Aktivity ve skupině vidí pouze ostatní členové této skupiny a nikdo jiný.

Vzdělávací program Dluhové poradny.

Zbavit se dluhů je základní krok, ale důležité také je, co bude dál.

Cílem našeho Vzdělávacího programu je pomoci lidem, aby se jejich dluhová situace v budoucnu již  neopakovala a zároveň se snažíme pozitivně ovlivnit budoucí život, co největšímu počtu lidí.

Umožňujeme lidem získat užitečné informace, nové znalosti, schopnosti a dovednosti, které napomáhají k tomu, aby se jim v životě dařilo lépe, měli více peněz, práci která je baví a mohli tak žít spokojenější a lepší život.   

Získáte neomezený a bezplatný přístup k cca 200 vzdělávacím video kurzům.

Celková hodnota video kurzů je přes 100 000,- Kč. Za normálních okolností každý kurz stojí 500 - 3 000 Kč, vy však získáte bezplatný a neomezený přístup ke všem video kurzům.

Video kurzy jsou zaměřeny na různé oblasti rozvoje a soustředí se na ty nejčastěji žádané oblasti na pracovním trhu.

Díky studiu a sledování video kurzů, můžete zvýšit svoji hodnotu na pracovním trhu. Rozšíří se tak Vaše možnosti na pracovním trhu, budete se moci ucházet o více pracovních míst.

 

Můžete studovat, co chcete, kdy chcete a odkud chcete.

Sledujete videa online, tudíž studovat můžete kdykoliv a kdekoliv. Můžete studovat doma i v práci, na počítači i na mobilu. Oproti klasickému školení nebo sezení ve škole ušetříte spoustu času a zároveň si videa můžete přehrávat opakovaně, tak aby to pro Vás mělo ten největší užitek.

Po absolvování kurzu můžete získat certifikát.

Po úspěšném absolvování kurzu můžete získat certifikát, který následně lze využít například ve svém životopisu. Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné, což Vám může pomoci vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří se uchází o stejné o pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace.

Jednotlivými video kurzy Vás provedou desítky odborných lektorů.

Video kurzy jsou kvalitně a profesionálně zpracované. Mezi lektory patří např.. Bronislav Sobotka, který je v Česku nejznámějším učitelem Angličtiny. Petr Koukal, který je trojnásobný olympionik a devítinásobný mistr České republiky v badmintonu. Petr Ludwig, který je autorem populární knihy Konec prokrastinace. Ta se zabývá tématem chorobného odkládání úkolů a povinností. Jeho video kurzy mají velmi dobré hodnocení a pro lidi jsou opravdu přínosné. Pavel Lasák, který je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku. Jeho kurzy se zaměřují na práci s kancelářskými programy a to hlavně na Excel. Vít Prokůpek, který se zaměřuje na profesionální vyjednávání a je expert na psychologii ovlivňování. Dělá semináře, rozhovory, pomáhá firmám a zároveň externě přednáší na 8 univerzitách. Andor Šándor, který je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. A mnoho dalších kvalitních lektorů.

Co se díky video kurzům můžete naučit ?

 • Anglický jazyk

 • Ovládání a práci s kancelářskými programy Excel, Word,Outlook apod.

 • Obchodní dovednosti, psychologii prodeje, vyjednávání a manipulaci

 • Finanční a investiční gramotnost  

 • Ovládání a práci s počítačem

 • Jak se zbavit stresu a napětí, zvýšit sebevědomí, zlepšit pozornost a soustředění

 • Vytváření produktivních návyků, efektivní práce, organizace času a plánování

 • Ovlivňování lidí a vedení lidí, leadership a management

a mnoho dalšího...

 

Získáte přístup do webové sekce

Vzdělávacího programu.

Každý týden rozšiřujeme Vzdělávací program o nový obsah na téma vzdělání, osobní rozvoj, práce, přivýdělek, podnikání, finanční úspora atd.

Finanční úspora

 • Rady, tipy, návody, jakým způsobem můžete uspořit finanční prostředky.

Práce, přivýdělek, podnikání

 • Rady, tipy, návody, kde a jakým způsobem hledat a získat práci.

 • Rady, tipy a návody, jakým způsobem můžete v dnešní době vydělávat peníze.

Vzdělání, kariéra, osobní rozvoj

 • Osobní rozvoj, podnikání, produktivita, psychologie, motivace, marketing apod.

Důležitá sekce zaměřující se na oblast kariéry, vzdělání a osobního rozvoje.

Jedná se rozsáhlou oblast, kde lze očekávat mnoho doporučení, rad a tipů, které Vám pomohou při osobním růstu, např. video přednášky, webové portály, knihy, časopisy, pořady, dokumenty, semináře, kurzy apod.

Možnost využívat výhody a slevy, které pro Vás domluvíme.

Čím větší komunitou budeme, tím lepší získáme výhody

Možnost využívat výhody a slevy, které pro Vás domluvíme.

Čím větší komunitou budeme, tím lepší získáme výhody

Budeme hledat různé možnosti, abyste mohli díky naší komunitě uspořit.

Průběžně budeme vyhledávat  možnosti, kde bychom jako skupina byli schopni uspořit peníze či získat jiné výhody. Čím více nás bude, tím lepší podmínky budeme schopni získat.

Volání a internet v mobilu.

My jako firma máme k dispozici výhodné neomezené tarify a tuto výhodu se pokusíme umožnit i Vám. Nemůžeme zaručit, zda a kdy se nám toho podaří docílit, můžeme však zaručit, že budeme vyvíjet maximální úsilí, abychom tuto výhodu pro Vás získali.  

Antivirové programy do PC a mobilu.

Mít antivirový program je dnes opravdu nutností. Každý by ho měl v PC mít a jestliže využíváte v mobilu internet, je vhodné mít antivirový program i v mobilu. Díky tomu, že budeme v roce 2019 nakupovat větší množství antivirových programů, tak počítáme, že pro Vás zajistíme výrazné slevy.

Windows, kancelářské aplikace, Office - (Word, Excel atd)

Základní kancelářské aplikace jako je Word a Excel, jsou pro většinu lidí nezbytností. Díky tomu, že budeme v roce 2019 nakupovat větší množství, tak počítáme, že pro Vás zajistíme výrazné slevy.

Chystáme těchto výhod podstatně více, o všem budete informováni :-) 

bottom of page