top of page

V roce 2014 vznikla obchodní značka a začal fungovat tento webový portál bezplatného poradenství.

 

Obchodní značka byla založena proto, že v ČR nebyla žádná organizace, která by byla schopná komplexně pomáhat lidem.

Založena byla s myšlenkou a vizí, že dokáže lidem co nejlépe poradit a najít pro ně nejvhodnější řešení jejich situace.

Dnes už za naši práci a úsilí hovoří hlavně výsledky. Stali jsme se největší poradnou v Česku. Počet lidí, kteří se na nás obrací s prosbou o pomoc, se každým rokem zvyšuje.

Za posledních 6 let se na nás obrátilo s prosbou o radu více než 75 000 lidí.

V roce 2020 se na nás obrátilo s prosbou o radu přibližně 16 500 lidí.

Nemáme sice kouzelnou hůlku, ale pro každého se snažíme

vymyslet to nejvhodnější a zároveň reálné řešení jeho situace.

Obrátit se na nás může kdokoliv. Snažíme se pomoci každému. 

Rodinám, mladým lidem, důchodcům, matkám na mateřské i podnikatelům. 

Lidé nám mohou volat, psát na náš e-mail nebo si s námi domluvit osobní schůzku.

Pomáháme po celém Česku. Není důležité, odkud lidé jsou. 

Vzhledem k tomu, že se na nás obrací lidé z celé ČR, tak fungujeme způsobem, který nám umožňuje pomoci bez ohledu na to, kde lidé bydlí. Využíváme veškeré moderní technologie, které nám dnešní „online doba“ nabízí. Díky tomu jsme dnes prostřednictvím telefonu, e-mailu a pošty schopni vyřešit naprostou většinu případů. Proto nemáme v plánu otevírání dalších poboček.

Poradenství u nás vždy bylo a vždy bude bezplatné.

U nás to funguje tak, že se pro všechny lidi, kteří se na nás obrátí, snažíme vymyslet to nejlepší řešení jejich situace. Takové řešení jim pak sdělíme, včetně rady, jak by měli konkrétně postupovat, a pokud chtějí a my jsme toho schopni, tak jim pomůžeme jejich situaci vyřešit

Pomáháme vytvářet Vzdělávací program, díky němuž lidé získávají užitečné informace a také nové znalosti, schopnosti a dovednosti.

Pomáháme s budováním Vzdělávacího programu. Cílem Vzdělávacího programu je pozitivně ovlivnit budoucí život co největšímu počtu lidí. Inspirovat lidi k tomu, aby na sobě pracovali a rozvíjeli se. Aby pochopili, že je důležité se neustále učit a růst, a že získání nových znalostí a dovedností znamená více možností uplatnění se v životě i na pracovním trhu. Vzdělávací program lidem umožňuje získat užitečné informace, nové znalosti, schopnosti a dovednosti, které napomáhají k tomu, aby se jim v životě dařilo lépe, měli více peněz, práci, která je baví, a mohli tak žít spokojenější a lepší život. V rámci Vzdělávacího programu lidé získají přístup k více než 240 vzdělávacím video kurzům. Video kurzy jsou kvalitně a profesionálně zpracované. Jsou zaměřeny na různé oblasti, přičemž primárně se soustředí na rozvoj těch dovedností, které jsou nejčastěji žádané na trhu práce. Díky studiu a sledování video kurzů mohou lidé zvýšit svoji hodnotu na pracovním trhu a rozšířit možnosti svého pracovního uplatnění.

About Us

bottom of page