top of page

Volejte ZDARMA   800 214 214

Přes portál kolikmam.cz získáte výpis z registrů a zjistíte kolik a kde dlužíte.

Portál kolikmam.cz umožňuje získat ucelený přehled finančních závazků a hodnocení vaší bonity s přesahem do minulosti. Můžete získat výpis z bankovního i nebankovního registru za částku 180 Kč + případné poštovné.


Co je to výpis z registrů BRKI a NRKI a k čemu je to dobré?


Výpis z registrů je přehled všech vašich půjček a závazků, které vám poskytly banky a finanční instituce.


Co zjistíte ve výpisu z registrů?


Obsahuje negativní, ale i pozitivní údaje o celkové platební morálce a úvěrové historii konkrétního člověka. Naleznete tam celkovou výši dluhů (kolik zbývá doplatit) u bankovních a nebankovních institucí. Dále záznamy o splácení i nesplácení úvěrů včetně dlužných splátek. Data v registrech se uchovávají od okamžiku vzniku žádosti o úvěr po celou dobu jeho trvání a 4 roky po ukončení kontraktu.


K čemu je to dobré znát své záznamy v registrech?


Častým důvodem, proč žadatel nedostane od banky úvěr, jsou negativní záznamy v registrech. Ty vznikají opožděným placením splátek úvěrů. Výpis z registru BRKI a NRKI Vám pomůže zjistit, kde dlužíte a Vaše záznamy v registrech, takže můžete například zjistit z jakého důvodu Vám banka nechce poskytnout úvěr.


Výpis nezaručí 100% přesný přehled všech úvěrů.


V registru je přibližně šedesát věřitelů a je nutné si uvědomit, že zde nejsou úplně všichni věřitelé, kteří na trhu působí. Například mnozí věřitelé, kteří poskytují menší úvěry s krátkodobou či jednorázovou splatnost nebývají v registru vedeni.


Společný výpis z BRKI a NRKI stojí 180 Kč + případné poštovné.


Společný výpis z BRKI a NRKI Detailní výpis z registrů s přehledem všech vašich půjček a závazků, které vám poskytly banky a finanční instituce dohromady, členové BRKI a NRKI. Registry jsou zdrojem dat pro výpisy a shromažďují dohromady více než 6 desítek finančních institucí působících na českém trhu.


Abyste získali výpis z registrů - musíte se nejprve zaregistrovat.


Na portálu kolikmam.cz se můžete se zaregistrovat registrovat dvojím způsobem.

První z možností je osobně v klientském centru společnosti v Praze.

Druhá možnost je kombinace online a pošty. Část registrace vyplníte online a následně vám poštou přijde smlouva. Tu podepíšete a poté odešlete zpět na centrálu společnosti. Až po jejím zaevidování vám společnost zřídí přístupy do systému.


Pokud chcete získat výpis z registrů - můžete učinit na www.kolikmam.cz
46 views
Nejnovější články