top of page

Volejte ZDARMA   800 214 214

V roce 2020 se nás obrátilo 18 000 lidí, z nichž přes 2 000 vstoupilo do oddlužení.

Pracujeme, vyvíjíme se a pomáháme stále více lidem z dluhů.

V roce 2020 se na portál Dluhovaporadna.cz obrátilo s prosbou o radu přibližně 18 000 lidí. V součtu od roku 2014 je to již více než 75 000 lidí.


Obrátilo se na nás přibližně 18 000 lidí.

V roce 2020 se na portál Dluhovaporadna.cz s prosbou o radu obrátilo přibližně 18 000 lidí. Nemáme sice kouzelnou hůlku, ale pro každého se snažíme vymyslet to nejvhodnější a zároveň reálné řešení jeho situace. Obrátit se na nás může kdokoliv. Snažíme se pomoci každému. Rodinám, mladým lidem, důchodcům, matkám na mateřské i podnikatelům.


Přes 2 000 osob vstoupilo do oddlužení.

Celkem bylo v Česku v roce 2020 podáno přibližně 25 000 insolvenčních návrhů fyzických osob, z toho přes 2 000 osob vstoupilo do oddlužení za pomoci Dluhové poradny. To je zdaleka nejvíce ze všech subjektů (neziskové organizace, advokátní kanceláře apod.), které pomáhají lidem s vyřizováním oddlužení. Již čtvrtý rok jsme byli v tomto směru jednoznačně na prvním místě. Není to soutěž, nicméně jsme rádi, že výsledky naší práce se projevují nejen ve spokojenosti lidí, ale také v číslech.


Lidem pomáháme z dluhů již od roku 2014 a vidíme, že naše práce má smysl.

Obchodní značka "Dluhová poradna" vznikla v roce 2014. Založena byla s myšlenkou a vizí, že dokáže lidem co nejlépe poradit a najít pro ně nejvhodnější řešení jejich dluhové situace. Jsme rádi, že za naši práci hovoří hlavně výsledky. To nás motivuje dále pracovat. Stali jsme se největší poradnou v Česku a počet lidí, kteří se na nás obrací s prosbou o pomoc, se každým rokem zvyšuje.


Celkem se na naši poradnu obrátilo již více než 75 000 lidí, z nichž přes 9 000 osob vyřešilo svoji situaci pomocí oddlužení dle insolvenčního zákona.

Právě oddlužení (lidově označované jako "osobní bankrot" nebo též "insolvence") je pro mnoho lidí nejvhodnějším řešením jejich situace. Je to zákonné řešení, které lidem umožňuje zbavit se svých dluhů a začít znova bez dluhů. Díky oddlužení se tedy lidé mohou v souladu se zákonem zbavit všech svých dluhů a začít znovu s čistým štítem. Více o tom, jak funguje oddlužení a jaké má výhody, si můžete přečíst zde.


Vliv koronaviru na fungování Dluhové poradny.

Naší výhodou bylo to, že již dávno předtím, než byla přijata opatření související s koronavirem, jsme byli schopni zvládat naprostou většinu procesů online. Poněvadž se na nás obrací lidé z celé ČR, tak fungujeme způsobem, který nám umožňuje pomoci bez ohledu na to, kde lidé bydlí. Využíváme veškeré moderní technologie, které nám dnešní „online doba“ nabízí. Díky tomu jsme dnes prostřednictvím telefonu, e-mailu a pošty schopni vyřešit naprostou většinu případů. Koronavirová situace a opatření s ní spojená tedy neměly na fungování Dluhové poradny zásadní vliv. Některé postupy se ještě více přizpůsobily době, v níž mnohé věci není možné řešit osobně.257 views

Komentáře


Nejnovější články

Řekněte nám svůj problém a my Vám poradíme, jak ho vyřešit.

Řešení sdělíme úplně každému a vždy BEZPLATNĚ.

Zavoláme Vám

Potřebujete poradit? Nechte si zavolat.

Stačí vyplnit políčka níže a my se Vám ozveme.

Úspěšně jste vyplnili formulář. Náš pracovník se Vám ozve ve Vámi uvedeném termínu.

nebo

800 214 214
Volejte zdarma

Jak to probíhá

 

Vyplníte formulář s žádostí o zavolání. Uvedete jméno, telefon, email a časové rozmezí, kdy Vám můžeme volat.

 

V den hovoru Vás budeme informovat SMS zprávou, abyste věděli, kdy a z jakého čísla Vám bude voláno.

 

Jeden z našich poradců Vám zavolá. V hovoru se můžete zeptat na cokoliv, poradce Vám rád se vším poradí. 

Pokud máte nějaké dotazy a nebo chcete poradit,  neváhejte nám napsat!

Napište nám

Vaše zpráva byla odeslána.

bottom of page